Şeflerin Mutfağı

Şeflerin Mutfağı

Yazar : 
Stok Kodu : 9786055220037
Yayınevinin tüm kitapları %10 indirimli
Satışta değil
  • Açıklama
  • Yorumlar
Ünlü Şef Eyüp Kemal Sevinç, sizi
?Şeflerin Mutfağı'na davet ediyor...
Şef Eyüp Kemal Sevinç, ünlü şeflerin lezzetli tariflerini, o mutfaklarda yaşanan keyifli anları ?Şeflerin Mutfağı' adlı kitabında topladı.

?Şeflerin Mutfağı', Komili'nin katkılarıyla okurlarıyla buluşuyor.

Her şey, ödüllü ve başarılı şef Eyüp Kemal Sevinç'in ?Şeflerin Mutfağı' adlı yemek programıyla başladı. Otel ve restoranların ünlü şeflerinin mutfaklarına konuk olarak eğlenceli sohbetlere imza atan, aynı zamanda lezzetli tarifleri izleyicileriyle paylaşan Eyüp Kemal Sevinç, bu anları daha da kalıcı hale getirmek istedi. 33 ünlü şefin mutfağında yaşanılanlar, renkli tarifler eşliğinde ?Şeflerin Mutfağı' adlı kitapta toplandı.

?Şeflerin Mutfağı', 137 yıllık deneyim, bilgi birikimi ve uzmanlığını tüketicilerle paylaşan Komili'nin katkılarıyla okurlarıyla buluşuyor.

Eyüp Kemal Sevinç, ?Şeflerin Mutfağı'nı Kitap Fuarı'nda okurları için imzaladı.

Şeflerin Mutfağı, ilk kez TÜYAP Kitap Fuarı'nda tanıtıldı. Şef Eyüp Kemal Sevinç, kitabını mutfak dostu okurları için imzalarken, kurulan özel stantta kitapta tarifleri yer alan 4 şef tarafından Komili Zeytinyağı ile yemekler hazırlandı.Arka Kapak Yazısından

?Hayat yaşanılan ve akılda kalan anlardan ibaret... Yaşanılan o güzel anların tekrarı hiçbir zaman mümkün olmuyor. Anın tamamını yaşıyoruz lakin maalesef sadece belli noktaları hatıralarımızda kalıyor. Yaşanılan ve unutulmak istenmeyen güzel anılar ya video kayıtlarında can buluyor ya da küçük fotoğraf karelerinde...
Biz de kayda aldığımız Şeflerin Mutfağı programını sizler için bir de fotoğraf karelerinde bir araya toplamak istedik. Ünlü şeflerimizle mutfaklarında birlikte yaptığımız yemek tarifleri ile hatırlanası anıları, fotoğraf karelerinde bu kitapta bir araya getirdik.

Programın her bölümünün videolarını izlerken ki tebessümleriniz kitabı okurken de sizinle olacak. Sizi o yaşanılan anlara misafir ederek şeflerimizin bizi ağırladığı gibi sizleri de mutfaklarında ağırlamış olacak.

Ünlü meslektaşlarımla yaşadığım ve benim için unutulmayacak anılardan oluşan, iş ortaklarımızdan biri olan Komili'nin katkılarıyla tamamladığımız, renkli içerikleri tarif ve görsel şölen yaşatan Şeflerin Mutfağı adlı kitap siz değerli okurlar için hazırlanmış oldu.

Programda şeflerimizin bizim için menülerinden özenle seçip yaptıkları yemeklerin tarifleri, sizler için tarif kitaplarınızın arasında vazgeçilmezlerden biri olmaya aday...

Sevdiklerinize sunup birlikte yerken güzel anılar biriktireceğiniz günlerinizde sizin de anılarınızda yer almak istiyoruz. Lezzetli yemeklerle süslediğiniz anılar hatıra kesenizden hiç eksik olmasın."
  
Stok Kodu : 9786055220037
Boyut : 185-235
Sayfa Sayısı : 210
Basım Tarihi : 2015-12
Kapak Türü : Karton
Kağıt Türü : 2.Hamur
Dili : Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.

Kapat